• Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
  • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
  • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
  • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
  • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
  • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
  • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu

Siedlisko

Zapraszamy do siedliska Cisowe Wzgórze, położonego wśród zielonych pagórków, łąk, lasów i jezior północnej Suwalszczyzny.

Początki CISOWEGO WZGÓRZA sięgają 1948 roku. Ówcześni właściciele wznieśli kilka drewnianych budynków tworzących typową suwalską zagrodę. Przez lata żyli spokojnie wśród zielonych wzgórz i lasów, a jedynym, co zagłuszało otaczającą ich ciszę był klekot bocianów i odgłosy kucia podków z pobliskiej kuźni. Niedzielne popołudnia gospodarz, człowiek niezwykle utalentowany muzycznie, umilał sobie i licznym znajomym grą na skrzypcach, a że i bimber pędził przedni przeto działo się tu wiele… A czas płynął…

Na przełomie wieków chata znalazła nowego właściciela. Po trwającym trzy lata remoncie powstało siedlisko zapewniające miłą atmosferę do wypoczynku.

Choć domy i apartamenty “NA CISOWYM WZGÓRZU” wyposażone zostały we współczesne udogodnienia a po kuźni zostały tylko kamienne obrysy – wciąż w podmuchach jesiennego wiatru słychać skrzypce i rżenie koni. Nie wierzycie? Przyjedźcie i przekonajcie się sami.

ZAPRASZAMY!

Siedlisko Cisowe Wzgórze

Proponujemy miejsca noclegowe w trzech sąsiadujących budynkach o oryginalnym wystroju. Wnętrza zagrody to połączenie nowoczesnego komfortu z pełną ciepła i przytulności atmosferą, przy tym stylowo umeblowane.


Apartament Porannego Brzasku

Apartament ma powierzchnię około 50 m2 na którą składają się: pokój dzienny z kominkiem i w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z prysznicem a na poddaszu czteroosobowa sypialnia. Przy słonecznej pogodzie śniadanie lub poobiednią kawę można spożyć na obszernym tarasie. Idealne dla rodziców z dziećmi lub dla grupy przyjaciół.


Apartament Niespokojnych Okiennic

Apartament ma powierzchnię około 45 m2 na którą składają się: pokój dzienny z kominkiem i w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z prysznicem a na poddaszu czteroosobowa sypialnia. Przy słonecznej pogodzie śniadanie lub poobiednią kawę można spożyć na zacienionym, umeblowanym ganku.


Dom Ptasich Koncertów

Oferuje 4 miejsca noclegowe. Powierzchnia około 50 m2 na którą składają się: salon z kominkiem, aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem. Na antresoli czteroosobowa sypialnia. Polecamy dla rodziny lub grupy przyjaciół.


Dom Mglistych Poranków

Dom ma powierzchnię ok. 80 metrów kwadratowych na którą składają się salon z kominkiem i aneksem kuchennym, łazienka. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Do domu przylega zadaszony taras. Idealny dla rodziny lub grupy przyjaciół.


Zakole Czarnej Hańczy

( Nasze drugie siedisko)

Siedlisko znajduje się we wsi Tartaczysko nad samym brzegiem rzeki Czarna Hańcza na szlaku spływów kajakowych.
Na ponad hektarowym ogrodzonym siedlisku znajdują się: altana wypoczynkowa, budynek gospodarczy , miejsce na ognisko, mini plac zabaw dla dzieci. Działka posiada ponad 60 metrów lini brzegowej rzeki Czarna Hańcza z własnym pomostem. Dla naszych gości oferujemy kajaki i rowery.


Lokalizacja GOŚCINNEJ ZAGRODY NA CISOWYM WZGÓRZU

położonej z dala od innych ludzkich siedlisk zapewnia ciszę i spokój, zwłaszcza osobom zmęczonym miejskim zgiełkiem. W kameralnym, starym ogrodzie, pod czujnym okiem taty bujającego się w hamaku, Państwa dzieci będą mogły spokojnie bawić się w piaskownicy, obserwować żaby wychodzące spod krzaków czerwonej porzeczki lub grać w badmintona. Spragnieni sportowej rywalizacji będą mogli dowieść swej sprawności na boisku do siatkówki, a po wygranym meczu, przy wieczornym grillu lub ognisku zimne piwo smakuje w dwójnasób.

NASI GOŚCIE MOGĄ KORZYSTAĆ Z:

  • WYPOŻYCZALNI ROWERÓW
  • MINI PLACU ZABAW DLA DZIECI
  • JADALNI DLA GOŚCI Z BIBLIOTECZKĄ I GRAMI PLANSZOWYMI
  • POKOJU ZABAW DLA DZIECI