• Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
 • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
 • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
 • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
 • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
 • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu
 • Gościnna Zagroda na Cisowym Wzgórzu

Siedlisko

Zapraszamy do GOŚCINNEJ ZAGRODY NA CISOWYM WZGÓRZU, położonej wśród zielonych pagórków, łąk, lasów i jezior północnej Suwalszczyzny.

Początki CISOWEGO WZGÓRZA sięgają 1948 roku. Ówcześni właściciele wznieśli kilka drewnianych budynków tworzących typową suwalską zagrodę. Przez lata żyli spokojnie wśród zielonych wzgórz i lasów, a jedynym, co zagłuszało otaczającą ich ciszę był klekot bocianów i odgłosy kucia podków z pobliskiej kuźni. Niedzielne popołudnia gospodarz, człowiek niezwykle utalentowany muzycznie, umilał sobie i licznym znajomym grą na skrzypcach, a że i bimber pędził przedni przeto działo się tu wiele… A czas płynął…

Na przełomie wieków chata znalazła nowego właściciela. Po trwającym trzy lata remoncie powstało siedlisko zapewniające miłą atmosferę do wypoczynku.

Choć domy “NA CISOWYM WZGÓRZU” wyposażone zostały we współczesne udogodnienia a po kuźni zostały tylko kamienne obrysy – wciąż w podmuchach jesiennego wiatru słychać skrzypce i rżenie koni. Nie wierzycie? Przyjedźcie i przekonajcie się sami.

ZAPRASZAMY!

GOŚCINNA ZAGRODA NA CISOWYM WZGÓRZU

Proponujemy miejsca noclegowe w trzech sąsiadujących budynkach o oryginalnym wystroju. Wnętrza zagrody to połączenie nowoczesnego komfortu z pełną ciepła i przytulności atmosferą, przy tym stylowo umeblowane.


Apartament Porannego Brzasku

Apartament ma powierzchnię około 50 m2 na którą składają się: pokój dzienny z kominkiem i w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z prysznicem a na poddaszu czteroosobowa sypialnia. Przy słonecznej pogodzie śniadanie lub poobiednią kawę można spożyć na obszernym tarasie. Idealne dla rodziców z dziećmi lub dla grupy przyjaciół.


Apartament Niespokojnych Okiennic

Apartament ma powierzchnię około 45 m2 na którą składają się: pokój dzienny z kominkiem i w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka z prysznicem a na poddaszu czteroosobowa sypialnia. Przy słonecznej pogodzie śniadanie lub poobiednią kawę można spożyć na zacienionym, umeblowanym ganku.


Dom Ptasich Koncertów

Oferuje 4 miejsca noclegowe. Powierzchnia około 50 m2 na którą składają się: salon z kominkiem, aneksem kuchennym oraz łazienkę z prysznicem. Na antresoli czteroosobowa sypialnia. Polecamy dla rodziny lub grupy przyjaciół.


Dom Mglistych Poranków

Dom ma powierzchnię ok. 80 metrów kwadratowych na którą składają się salon z kominkiem i aneksem kuchennym, łazienka. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Do domu przylega zadaszony taras. Idealny dla rodziny lub grupy przyjaciół.


Zakole Czarnej Hańczy

( Nasze drugie siedisko)

Siedlisko znajduje się we wsi Tartaczysko nad samym brzegiem rzeki Czarna Hańcza na szlaku spływów kajakowych.
Na ponad hektarowym ogrodzonym siedlisku znajdują się: altana wypoczynkowa, budynek gospodarczy , miejsce na ognisko, mini plac zabaw dla dzieci. Działka posiada ponad 60 metrów lini brzegowej rzeki Czarna Hańcza z własnym pomostem. Dla naszych gości oferujemy kajaki i rowery.


Lokalizacja GOŚCINNEJ ZAGRODY NA CISOWYM WZGÓRZU

położonej z dala od innych ludzkich siedlisk zapewnia ciszę i spokój, zwłaszcza osobom zmęczonym miejskim zgiełkiem. W kameralnym, starym ogrodzie, pod czujnym okiem taty bujającego się w hamaku, Państwa dzieci będą mogły spokojnie bawić się w piaskownicy, obserwować żaby wychodzące spod krzaków czerwonej porzeczki lub grać w badmintona. Spragnieni sportowej rywalizacji będą mogli dowieść swej sprawności na boisku do siatkówki, a po wygranym meczu, przy wieczornym grillu lub ognisku zimne piwo smakuje w dwójnasób.

NASI GOŚCIE MOGĄ KORZYSTAĆ Z:

 • WYPOŻYCZALNI ROWERÓW
 • BOISKA DO SIATKÓWKI
 • MINI PLACU ZABAW DLA DZIECI
 • JADALNI DLA GOŚCI Z BIBLIOTECZKĄ I GRAMI PLANSZOWYMI
 • POKOJU ZABAW DLA DZIECI